ÜCRETSİZ DESTEK

Birçok destek sorusu ve teknik sorular, daha önce verilen alıcıların yorumları ve yorumları gibi destek belgelerinde zaten yanıtlanacaktır.

Ayrıca CRM Yönetimi ile projelerinizi öğreniyor olacaksınız. 7/24 online destek imkanı sunuyoruz.
Web tasarım, sosyal medya yönetimi, E-ticaret, SEO ve Google Adwords reklamları çalışmalarında bize güvenen müşterilerimizden bazıları.
Bize güvenen ve bu yolda bizimle yürüyen tüm müşterilerimize sonsuz teşekkürler…

image
HER PROJEYİ, ÖZEL BİR YAKLAŞIM İLE YARATIYORUZ.

Neler Yapıyorum?

E- Ticaret

E Ticaret site yönetimi ile ancak satış ve kar elde edilebilir eğer sitenizi yazımızdaki gibi yönetemiyorsanız profesyonel e-ticaret site yönetim desteği almanız gereklidir.

 

Grafik Tasarım

Bizler bugüne kadar sayısız çalışma yapmış bir firma olarak aslında en iyi grafik tasarım firmaları arasında yer almakta ve meslek hayatımızı da buna yakışır şekilde sürdürmekteyiz. Ayrıca sadece kurumsal bazda hizmet vermemekte ve şahıslar için de etkin bir çalışma dinamiği sunabilmekteyiz.

Responsive Web Tasarım

Bir Web Sitesi 3 şekilde tasarlanmaktadır. Deskop (bilgisayar) , Tablet ve mobil versiyonu olmaktadır. Duyarlı olmayan bir web sitesinde dolaşmak müşterinize güçlük yaratmaktadır.

 

Web Tasarım

Müşteri odaklı bir çalışma politikası güdüyor ve bu sayede de en iyi web tasarım firmaları arasındaki yerimizi koruyoruz. Ayrıca web tasarım çalışmalarının kendisi olmasa da sonuçların göreceli bir kavram olduğunu da gayet iyi biliyor ve bu açıdan müşterilerimiz neyi nasıl uygun görmüşse o şekilde yolumuza devam ediyoruz.

SEO/ SEM

Rakiplerden ne kadar önde ya da geride  olduğunuz  konusunda bilgi edinebilmeniz  için aritmetik bir altyapı oluşturan interaktif pazarlama güçlü yönlerinizi fırsata,  zayıf  yönlerinizi ile  farkındalığa  çevirmenize yardımcı
olur.

Dijital Pazarlama

Her geçen gün sosyal medya kullanımının biraz daha arttığı bir dünyada bizler de yerimizi aldık ve bugün sosyal medya yönetimi söz konusu olduğunda sizlere muhteşem fırsatlar sunabiliyoruz. Çalışmalarımız esnasında ise önce durum kritiği yapıyor ve ne aşamaya geldiğinizi raporlandırıyoruz.