2005  yılından bu yana geçen süre içinde her zaman en profesyonel işlerin peşinde verdiği hizmetler sektörel olarak web ve web araçlarının daima gelişen ve güncellenen hızını yakalayabilmek için özel çalışmalar yürütmektedir. Bu çalışmalar doğrultusunda tasarımlar söz konusu olduğunda hayal gücü yüksek grafikler söz konusu olduğunda ise detaycı yaklaşımlarımızı bir araya getiriyoruz.

Serpiltavukcu.com.tr olarak projelerimiz bu alanda yetişmiş ve profesyonel eğitimlerini web dünyası üzerine almış genç ve yetenekli Freelance çalışma ortamında oluşturulmuştur. Bu nedenle özellikle son dönemin yükseliş gösteren tasarımlarını yakından takip eden başarma arzusuna sahip Serpil TAVUKÇU üretmiş olduğu önemli projeler ile övünmeyi başarıyor. Web tasarım dünyası ve bu dünya da hizmet veren pek çok firmanın aksine bizim için çalışmak bir işten çok daha ötesi. Zira her projemize kuşku ve tutku ile yaklaşıyoruz. Çalışmalarımızda bir an olsun ödün vermediğimiz kuşkucu yaklaşımla siteniz için her detayı binlerce farklı bakış açısı ile hazırlıyor.

Tutku ile yaklaştığımız ve başarma arzusu ile hareket ettiğimiz web dünyasında her çizgi her detay her talep bizim için keyifle uygulanıyor. Günümüzde ortaya çıkan yalın sitelerin aksine serpiltavukcu.com.tr olarak hazırladığı her hizmette ayrıntılar ve değer katan fonksiyonları sizin için hazırlıyor. Bu yönü ile ele alındığında kıyaslanması mümkün olmayan tasarım hizmetlerimiz ile aradığınız enerji kalite bir arada toplanmış olacak.

 

Web siteleri profesyonel yaklaşım gerektiren ve bu alanda ciddi emek ve zaman harcanması gerekilen faaliyetler içermektedir. Firmaların dışa dönük açılımlarını ücretsiz yapabilmesi için ortaya çıkan siteler bu nedenle özellikle ele alınması gereken hassas bir yapıya sahiptir. Firma düşünce yapımız her zaman kurumsal ya da bireysel kullanıcıların dışa dönük pencereleri olan web sitelerini en doyurucu ve en detaycı olarak hazırlamamızı şartlandırmaktadır. Bu nedenle hizmet verdiğimiz onlarca yerli yabancı müşterimiz için her zaman tavsiye edilen ve düzenli güncellemeler sağlayan bir adres olmayı başarmış durumdayız. Firmamız son farklı alanlarda tasarım ödülü kazanma yolunda kadrosu ile başarıdan başarıya koşan bir ekip ruhunu ile hareket etmek için hedef almıştır.