E-Ticaret Yönetimi

E-Ticaret Yönetimi Fiziki mağazaların yerini alan sanal mağazalar kuşkusuz ki e-ticaret sektörünün önünün açılmasını sapladı. O halde e-ticaret için internet satışınızı baz aldığını kolaylıkla söyleyebiliriz. izmir e-ticaret  Ayrıca bugün geldiğimiz aşamada tüm sistemin artık internet üzerine kurulu olduğu alışveriş ağlarında bizler de bu sitemin bir parçası olmayı amaçladık ve e-ticaret yönetimi yaparak sizlere destek vermeye başladık.

Neden E-Ticaret Yönetimi?

İnternet satışlarına yeni başlamış bir firmanın sahibiyseniz sizlere önerimiz e-ticaret yönetiminde bizler gibi deneyimli bir firma ile çalışmanın yönünde olacaktır. izmir e-ticaret  Çünkü ne yazık ki basit bir site kurmak ve içine ürünlerinizi yüklemek büyük miktarda satışlar getirmiyor.

Öte yandan zaten e-ticaret satışı yapıyorsanız ve istediğiniz rakamlara henüz ulaşamamışsanız yine e-ticaret yönetimine ihtiyaç duyacaksınız. izmir e-ticaret Çünkü daha en başından ticari amaçlı bir web sitesinin çok da ucuza kurulmadığını biliyoruz. Ayrıca çok ucuza da kurulmuş olsa yine de standart bir müşteri mantığı olarak verdiğiniz paranın karşılığını istemenizi anlayabiliyoruz. Ancak tek başınıza çıktığınız bu yolda gerçekten profesyonel bir destek almazsanız bu da tüm emeklerinizin boşuna gideceği anlamına gelmektedir.

E-Ticaret Yönetimi
E-Ticaret Yönetimi

E-Ticaret Yönetimi İçin Neler Yapıyoruz?

izmir e-ticaret  Her şeyden önce bizden tam olarak ne istediğinizi öğrenmekle işe başlıyoruz. Çünkü ilk başvurular esnasında birtakım müşterilerimiz bizlerden neredeyse ütopik fiyatlarda satış yapmamızı bekleyebiliyorlar. Ancak parça başı 1,00 TL kar ettiğiniz bir iş yapıyorsanız ve sektörünüzde aynı ürünü satan daha 100 farklı firma varsa sizlere milyon dolarlar kazandırmamızı bekleyemezsiniz. Kaldı ki bir Zuckerberg değilseniz bunu da ne yapsanız başaramazsınız.

O halde akılcı istekler aşamasını atlatabildiysek sizler için neler yapabileceğimizi sıralayalım:

  • Sektörünüzdeki rakiplerinizi ve şu anda ne durumda oldukları ile ilgili bir çalışma yapabiliyoruz.
  • Ürünlerinizin veri girişi gibi işlemlerini halledebiliyor ve her biri için aktif SEO çalışmalarımızı sürdürebiliyoruz.
  • Reklam çalışmalarınızı yürütüyor ve özellikle ön plana çıkarılması gereken ürünleriniz için ayrıca bir işlem yapabiliyoruz.
  • Müşterileriniz ile sizin adınıza ilgileniyor ve soruları için gerekli tüm cevapları verebiliyoruz.
  • Adınıza bir haber bülteni düzenleyerek binlerce insana aynı anda ulaşabiliyoruz.
  • İşin en güzel tarafı da e-ticaret yönetimi fiyatları için sizlerden çok küçük başlangıç bütçeleri talep edebiliyoruz.

e-ticaret – e-ticaret yönetimi – e-ticaret satışı – e-ticaret yönetimi fiyatları